Dnes je 22.03.2019
   Úvod arrow EZS
O spoločnosti PDF Tlačiť Email


Spoločnosť ATsys s.r.o. sa špecializuje v oblasti slaboprúdových systémov, profesionálne slaboprúdové riešenia - zabezpečovacích, monitorovacích, a dátových technológií.

E-shop:

Zabezpečujeme rýchle a plynulé dodávky tovaru priamo v predajni, alebo zásielkovou službou v rámci SR. Naše sklady sú pravidelne zásobované a každý deň sme pripravení realizovať Vaše objednávky. Našim prvoradým záujmom je uspokojiť Vaše požiadavky v najkratšom možnom čase.
 Naše portfólio zahŕňa celú škálu zabezpečovacích a slaboprúdových zariadení.

Služba:

Vysokokvalifikovaná inštalácia najmodernejších zabezpečovacích systémov - EZS a video systémov - CCTV, dalej na distribúciu a lokalizáciu komponentov elektronickej zabezpečovacej signalizácie - EZS, priemyselnej televízie - CCTV, video a audio vchodových systémov, prístupových a dochádzkových systémov. Cieľom ponúkaných technológií je zabezpečenie a následné prepojenie subsystémov ochrany, ktoré obsahujú kontrolu vstupu osôb, vozidiel, evidenciu, technické zabezpečenie objektov.

Pri profesionálnej inštalácii môžete zjednať v poisťovniach z platieb poistného (niektoré poisťovne až 30%).  Nesprávne a neprofesionálne prevedená inštalácia môže mať za následok nielen podstatné skrátenie záručných dôb, ako aj neakceptovanie zabezpečovacieho systému Vašou poisťovňou, ale môže byť aj zdrojom zbytočných problémov. Neodborná inštalácia inak kvalitného zariadenia môže byť aj príčinou jednoduchého prekonania narušiteľom.

 Uvážte, že sa nejedná o inštaláciu bežného elektrického zariadenia, ale o ochranu Vášho majetku. Správna inštalácia systémov EZS je nutnosťou. Na požiadanie Vám spracujeme konkrétnu ponuku zabezpečenia Vášho domu, kancelárie, firmy, alebo bytu bezplatnou obhliadkou objektu tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri minimálnych investíciách. V cene inštalácie je aj následná starostlivosť o zákazníka (info linka, servis, revízne prehliadky, zálohovanie naprogramovaných dát EZS počas záruky).

Dohodnite si obhliadku objektu na tel.čísle: +421 907 952 444, na základe ktorej Vám vypracujeme cenovú ponuku (aj na viac systémov - viac alternatív). Poskytneme množstvo dôležitých informácii ktoré Vám pomôžu sa rozhodnúť, aké riešenie zabezpečenia je pre Vás najvýhodnejšie.

Obhliadka Vás k ničomu nezaväzuje a je bezplatná !

Región pôsobnosti:

 

Inštaláciu EZS a CCTV vykonávame v okresoch:

 
  • Bratislava
  • Pezinok
  • Trnava
  • Dunajská Streda
  • Galanta
  • Malacky
  • Senec
  • Komárno

 

 

 

 

  
Tešíme sa na spoluprácu s Vami.


 

 
< Predchádzajúca