Znížená cena! Paradox sada SP/8 TM50LCD+ GSM PCS250 Zväčšiť

Paradox sada SP/4 TM50LCD+ GSM PCS250

Paradox alarm 027504

Nový produkt

Kompletný drôtový Inteligentný EZS systém ( bez kabeláže!) pre objekty 4 miestnosti - samoinštalačný balík.


Extra: dopredu naprogramovaná ústredňa a GSM s ovládaním cez mobilnú aplikáciu + prehladný manual zapojenia v cene!

Viac detailov

4 položky

na sklade

425,25 € s DPH

-19%

525,00 € s DPH

Detaily

Systém je určený na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, chaty, kancelárie, sklady, haly atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie vzdialené ovládanie pomocou aplikacie Insight Gold,  sledovanie aktuálneho diania cez mobilný telefón - iPhone / BlackBerry, Android, Symbian diaľkové ovládanie cez mobilný telefón.

Set obsahuje:

Paradox SPECTRA SP4000 4(8) zónová ústredňa + 1 ks Paradox TM50 LCD dotyková klávesnica + 4ks Paradox PRO-PIR pohybové čidlo, + Paradox PCS250G SWAN GSM komunikátor + externá siréna Satel SP 5010R + kovová skrinka + napájací zdroj+ akumulátor 12V 4,5Ah.Ovládnie systému cez SWAN SERVER s pomocou bezplatnej aplikácie Insite Gold

IPP%20paradox.jpg


Maximálna ochrana môže byť ešte dokonalejšia, s kamerovým CCTV systémom s bezplatnou CLOUD službou, vyberte si zo setov z našej ponuky, kompletný systém uz od 109,00 Eur s DPH :

kamera%20x%20meye.jpg

Popis komponetov ktoré sú súčasťou setu:

 Paradox SPECTRA SP4000 4(8) zónová ústredňa

 - ústredne SP sú určené na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, kancelárie, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez klávesnice LCD displayom, ktoré poskytujú bohaté informácie o udalostiach.Ústredne SP sú vybavené s digitálnym komunikátorom na PCO (pult centrálnej ochrany),

zapínanie vypínanie systému a rôzne funkcie podľa programovania, napr.ovládanie
garážovej brány

Dialkove%20ovladanie.jpg
garaz%203.gif

__________________________________________


Paradox  LCD TM50- farebný dotykový displej:

-farebný dotykový displej, interaktívne prehľadné ovládanie funkcie zobrazené s grafickými obrázkami, dokáže zobraziť pôdorysy objektu a rozmiestnenie snímačov, max. počet pôdorysov: do 32,  prenos pôdorysov, fotografií a zvukov cez mikro SD kartu, funkcie (ARM, SLEEP, STAY a OFF), prehľadný stav slučiek, + 1x klávesnicová slučka, čítanie pamäti udalostí priamo na klávesnici, nastaviteĺná intenzita podsvietenia.
alarm TM50.jpg

__________________________________________sms.jpg

Paradox PCS250 SWAN/GPRS/GSM - komunikátor:

Komunikačný modul PCS250 poskytuje EZS ústredniam Paradox možnosť bezdrôtovej komunikácie, prenos systémových udalostí prostredníctvom GPRS alebo GSM siete na monitorovacie prijímače (PCO-Pult Centrálnej Ochrany)   Modul PCS250 možno nakonfigurovať tak, aby posielal udalosti koncovému užívateľovi prostredníctvom SMS, alebo mailom a vzdialene komunikoval s bezplatnou mobilnou aplikáciou INSITE GOLD.

IIgold.jpg

__________________________________________
Paradox 476 PRO - PIR pohybové čidlo:

kompaktný PIR snímač s dosahom 15m, s reléovým výstupom, zvýšená odolnosť, teplotná kompenzácia, počítadlo poplachov, rádiové rušenie je chránené kovovým krytom elektroniky.


alebo za prílatok +2,00 €
ALEPH AL40S, PIR PET pohybové čidlo

PIR dosach12mx17m, teplotne kompenzovaný.
 Odolné voči malých zvieratam do (15 kg).
 Detekčná vzdialenosť: 12m x 17m, Inštalačná výška: 2,0 až 2,6 metrov.

__________________________________________
Vonkajšia siréna SP 5010R - (možnosť zamenit na inú sirénu)

- piezo 120dB , napájanie -13,8V 450mA, -35°C-do +60°C,rozmery:210mm x 235mm x 90mm,polykarbonat,2x tamper.,ovládanie mikroprocesorom, optická signalizácia: LED, sabotážna ochrana pred otvorením krytu.

__________________________________________


cidla.jpg

__________________________________________
Ďalšia možnost na rozšírenie systému, pomovou vonkajších snimačov:

nv35m.jpg

NV780.jpg
__________________________________________

Ak hladáte montážneho špecialistu na nasledovnú EZS zostavu, vyplnte jednoduchý formulár a obratom Vám pošleme cenovú ponuku s inštaláciou:


Upozornenie:
Tento výrobok bol vyvinutý a vyrobený ako súčasť elektronického zabezpečovacieho systému. Montáž, prevádzku, pravidelné prehliadky a servis poplachových systémov narušenia upravuje súbor platných STN 334590 – 1 až 8.
 
Vzhľadom na použitie, zložitosť a charakter je výrobok určený na montáž odbornou firmou podľa platných predpisov. Nesprávnou manipuláciou sa výrobok môže poškodiť. Na poruchy spôsobené nesprávnou manipuláciou sa nevzťahuje záruka. Neodborná montáž, nesprávny rozsah zabezpečenia, nesprávne pripojenie, nesprávne umiestnenie alebo nesprávne nastavenie môžu spôsobiť zníženie účinnosti zabezpečovacieho systému. Neoprávnené zásahy do zabezpečovacieho systému môžu spôsobiť jeho poškodenie alebo znefunkčnenie.