Kompletný drôtový Inteligentný EZS systém ( bez kabeláže!) pre objekty 10 miestnosti - (môže byť aj samoinštalačný balík, inštalácia len elektrotechnikom).
Extra: podľa dohody - dopredu naprogramovaná ústredňa a GSM aj s ovládaním cez mobilnú aplikáciu + prehladný manual zapojenia /cena +19,00€. (prípade záujmu, uviesť pri objednávke)
Systém je určený na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, chaty, kancelárie, sklady, haly atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie vzdialené ovládanie pomocou aplikacie Insight Gold, sledovanie aktuálneho diania cez mobilný telefón - iPhone / BlackBerry, Android, Symbian diaľkové ovládanie cez mobilný telefón.
- ústredne SP sú určené na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, kancelárie, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez klávesnice LCD displayom, ktoré poskytujú bohaté informácie o udalostiach.Ústredne SP sú vybavené s digitálnym komunikátorom na PCO (pult centrálnej ochrany),
-farebný dotykový displej, interaktívne prehľadné ovládanie funkcie zobrazené s grafickými obrázkami, dokáže zobraziť pôdorysy objektu a rozmiestnenie snímačov, max. počet pôdorysov: do 32, prenos pôdorysov, fotografií a zvukov cez mikro SD kartu, funkcie (ARM, SLEEP, STAY a OFF), prehľadný stav slučiek, + 1x klávesnicová slučka, čítanie pamäti udalostí priamo na klávesnici, nastaviteĺná intenzita podsvietenia.
Komunikačný modul PCS250G poskytuje EZS ústredniam Paradox možnosť bezdrôtovej komunikácie, prenos systémových udalostí prostredníctvom GPRS alebo GSM siete na monitorovacie prijímače (PCO-Pult Centrálnej Ochrany) Modul PCS250G možno nakonfigurovať tak, aby posielal udalosti koncovému užívateľovi prostredníctvom SMS, alebo mailom a vzdialene komunikoval s bezplatnou mobilnou aplikáciou INSITE GOLD.
PCS250G má prípravu na prácu s dvomi SIM kartami. úplná nezávislosť od pevnej telefónnej linky (nie je podpora modulu VDMP3) ! odosielanie SMS správy cez GSM na digitálne PCO správy cez GPRS na digitálne PCO s GPRS/IP prijímačom IPR512 (kontrola spojenia) bezpečná obsluha ústredne cez tónovú voľbu bezpečná obsluha ústredne cez SMS komunikácia z PC pripojeného na internet cez program WinLoad (do 48kbit/s) komunikácia z PC pripojeného na internet (DIGIPLEX EVO) cez program NEware (do 48kbit/s) pripája sa na ústredňu pomocou 4-vodičového kábla (max. 2m od ústredne) komunikuje priamo s procesorovým systémom ústredne
kompaktný PIR snímač s dosahom 15m, s reléovým výstupom, zvýšená odolnosť, teplotná kompenzácia, počítadlo poplachov, rádiové rušenie je chránené kovovým krytom elektroniky.
alebo za prílatok +2,00 € PIR PET pohybové čidlo
PIR dosach12mx17m, teplotne kompenzovaný. Odolné voči malých zvieratam do (15 kg). Detekčná vzdialenosť: 12m x 17m, Inštalačná výška: 2,0 až 2,6 metrov.
Ak hladáte montážneho špecialistu na nasledovnú EZS zostavu, vyplnte jednoduchý formulár a obratom Vám pošleme cenovú ponuku s inštaláciou:
Upozornenie: Tento výrobok bol vyvinutý a vyrobený ako súčasť elektronického zabezpečovacieho systému. Montáž, prevádzku, pravidelné prehliadky a servis poplachových systémov narušenia upravuje súbor platných STN 334590 – 1 až 8.
Vzhľadom na použitie, zložitosť a charakter je výrobok určený na montáž odbornou firmou podľa platných predpisov. Nesprávnou manipuláciou sa výrobok môže poškodiť. Na poruchy spôsobené nesprávnou manipuláciou sa nevzťahuje záruka. Neodborná montáž, nesprávny rozsah zabezpečenia, nesprávne pripojenie, nesprávne umiestnenie alebo nesprávne nastavenie môžu spôsobiť zníženie účinnosti zabezpečovacieho systému. Neoprávnené zásahy do zabezpečovacieho systému môžu spôsobiť jeho poškodenie alebo znefunkčnenie.
TSD-1 je bodový detektor určený na zisťovanie skorého štádia vznikajúceho požiaru. Je vybavený fotoelektrickým detektorom viditeľného dymu a senzorom teploty. Unikátna konštrukcia komory zabezpečuje vysokú citlivosť a precízny filter.
Detektor FD-1 je určený na inštaláciu do kúpeľní, kuchýň, práčovní pivníc alebo iných miestností s vodovodnou inštaláciou. Je taktiež vhodný do miestností, kde sa nachádza akvárium alebo vodná poste
SATEL digitálny LPG detektor, možnosť zapojenia k poplachovým zariadeniam alebo samostatne, optická a zvuková signalizácia,vlastnosti,12V DC, 35mA. -10 - +55°C
Ethernetový komunikačný modul Paradox IP150+ umožňuje vzdialený prístup k ústredniam EVO192,EVOHD, Spectra SP5500,6000,7000, MG5050 pomocou sieťového rozhrania. Pre pripojenie s PCS250 potrebujete prepojovací kábel COM cable IP150-PCS250, ktorý nie je súčasťou balenia !