Znížená cena! Satel sada 1 / (bez GSM modulu) Zväčšiť

Satel CA5 sada 1 / (bez GSM modulu)

Satel 0271

Nový produkt

Kompletný drôtový EZS systém ( bez  kabeláže!) pre objekty 1 miestnosti - (môže byť aj samoinštalačný balík, inštalácia len s elektrotechnikom).


Extra: dopredu naprogramovaná ústredňa + prehladný manual zapojenia v cene!

Systém je určený na ochranu objektov menšej veľkosti ako garáže, záhradné domčeky chaty, atď.

Viac detailov

na sklade

143,20 € s DPH

-20%

179,00 € s DPH

Detaily

Set obsahuje:
Satel SATEL CA5VP ústredňa +CA5KLED klávesnica, + 1ks PIR pohybové čidlo Pyronix COLT10DL, +  siréna SLD95R, + kovová skrinka, + napájací zdroj, + akumulátor 12V-4,5Ah.


 
Satel SATEL CA5VP ústredňa
:
 

- ústredne CA sú určené na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, kancelárie, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez klávesnice LCD displayom, ktoré poskytujú bohaté informácie o udalostiach.Ústredne CA- sú vybavené s digitálnym komunikátorom na PCO (pult centrálnej ochrany), možnosť rozšíriť na bezdrôtové ovládanie (zapínanie vypínanie systému a rôzne funkcie podľa programovania)Satel CA5VKLED slučková LED klávesnica

-5 slučková LED klávesnica, funkcie, prehľadný stav slučiek,  možnosť akustickej signalizácie otvorenia slučiek
   

Pyronix COLT10DL:

 kompaktný PIR detektor s odolnosťou proti zvieratám (PET). Jeho malý decentný štýl umožňuje, aby sa vošiel nenápadne v rohu miestnosti a zároveň poskytoval skvelú ochranu.


 SirénaSLD95R:
- piezo 100dB, napájanie -13,8V 450mA, -10°C-do +60°C, polykarbonat, 1x tamper.

Upozornenie:
Tento výrobok bol vyvinutý a vyrobený ako súčasť elektronického zabezpečovacieho systému. Montáž, prevádzku, pravidelné prehliadky a servis poplachových systémov narušenia upravuje súbor platných STN 334590 – 1 až 8.
 
Vzhľadom na použitie, zložitosť a charakter je výrobok určený na montáž odbornou firmou podľa platných predpisov. Nesprávnou manipuláciou sa výrobok môže poškodiť. Na poruchy spôsobené nesprávnou manipuláciou sa nevzťahuje záruka. Neodborná montáž, nesprávny rozsah zabezpečenia, nesprávne pripojenie, nesprávne umiestnenie alebo nesprávne nastavenie môžu spôsobiť zníženie účinnosti zabezpečovacieho systému. Neoprávnené zásahy do zabezpečovacieho systému môžu spôsobiť jeho poškodenie alebo znefunkčnenie.