Spoločnosť ATsys s.r.o. sa špecializuje v oblasti slaboprúdových systémov, profesionálne riešenia - zabezpečovacích, monitorovacích, a dátových technológií už viac ako 20 rokov.

E-shop:

Špecializujeme sa výhradne na produkty od renomovaných výrobcov ako je Paradox, DSC, Texecom, Bosch, Satel, Optex, Umirs, Grundig, Hyundai, Dahua, Hikvision. Zabezpečujeme rýchle a plynulé dodávky tovaru priamo v predajni, alebo zásielkovou službou v rámci SR. Naše sklady sú pravidelne zásobované a každý deň sme pripravení realizovať Vaše objednávky. Našim prvoradým záujmom je uspokojiť Vaše požiadavky v najkratšom možnom čase. Naše portfólio zahŕňa celú škálu zabezpečovacích a slaboprúdových zariadení.

Služba:

Vysokokvalifikovaná inštalácia najmodernejších zabezpečovacích systémov - lokalizácia komponentov elektronickej zabezpečovacej signalizácie - EZS, priemyselnej televízie - CCTV, video a audio vchodových systémov, prístupových a dochádzkových systémov. Cieľom ponúkaných technológií je zabezpečenie a následné prepojenie subsystémov ochrany, ktoré obsahujú kontrolu vstupu osôb, vozidiel, evidenciu, technické zabezpečenie objektov.

Uvážte, že sa nejedná o inštaláciu bežného elektrického zariadenia, ale o ochranu Vášho majetku. Správna inštalácia systémov EZS je nutnosťou. Na požiadanie Vám spracujeme konkrétnu ponuku zabezpečenia Vášho domu, kancelárie, firmy, alebo bytu bezplatnou obhliadkou objektu tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri minimálnych investíciách. V cene inštalácie je aj následná starostlivosť o zákazníka (info linka, servis, revízne prehliadky, zálohovanie naprogramovaných dát EZS počas záruky).

Dohodnite si obhliadku objektu na tel.čísle: +421 907 952 444, na základe ktorej Vám vypracujeme cenovú ponuku (aj na viac systémov - viac alternatív). Poskytneme množstvo dôležitých informácii ktoré Vám pomôžu sa rozhodnúť, aké riešenie zabezpečenia je pre Vás najvýhodnejšie.

Prečo si vybrať práve nás:

319oHBg4nuL.pngprofesionálne zabezpečenie / výhradne certifikované systémy

319oHBg4nuL.pngodbornosť / realizácia s platnými technickými normami

319oHBg4nuL.pngdlhoročné skúsenosti v odbore

319oHBg4nuL.pngnajmodernejšie technické vybavenie

319oHBg4nuL.pngZákaznícka linka / flexibilita / servisný zasah do 24 hodín

Región pôsobnosti:

Oblast posobenia.jpg

 

   

   Licencia